İletişim

Topo Hukuk Bürüsu ve Serdarhan Topo İle İletişim

Bu web sitesi, Topo Hukuk Bürosu kurucu avukatı Serdarhan Topo ‘nun müvekkillerine bilgi verme amacıyla kurulmuştur. Topo Hukuk Bürosunun asistanları tarafından yönetilmektedir. Topo Hukuk bürosunun asistanları tarafından yönetilen bu site, herhangi bir iş yönlendirme, reklam vb. amaç taşımamaktadır.

İstanbul / Şişli’de çalışmalarını sürdüren Topo Hukuk Bürosu, uzman bilişim avukatı, Serdarhan TOPO tarafından kurulmuştur.

Bireylere ve kurumlara özel hukuki danışmanlık, aile ve boşanma hukuku, bilişim hukuku, ceza hukuku, gayrimenkul hukuku, fikri ve sınai haklar hukuku, şirketler hukuku ve yabancılar hukukuna kadar birçok alanda hizmet sunmaktadır. Topo Hukuk Bürosu, uzman olarak boşanma hukukubilişim hukukuceza hukukugayrimenkul hukukufikri ve sınai haklar hukukuşirket hukuku ve yabancılar hukuku alanlarında uzman avukat kadrosuyla yerli ve yabancı müvekkillerine uzun süredir uzman avukatlık hizmeti ve danışmanlık hizmete sağlamaya devam etmektedir.

Neden Serdarhan Topo’ya ve Topo Hukuk Bürosu’na Ulaşmalısınız?

Tecrübeli Avukatlar

Topo Hukuk Bürosu‘nda, tecrübeli avukat ve uzman kadromuz ile müvekkillerimize uzun soluklu ve önceliğimiz güven olarak iş üzerine ilişkileri kurmayı kendimize bir görev edinmiş olup Topo Hukuk Bürosu olarak bu yönde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Nitelikli Hizmet

Hukuk alanında uzman avukatlarımızın sahip olduğu gerek  bilgiler gerekse tecrübe ile doğru adaletin bulunmasında, Topo Hukuk Bürosu olarak katkıda bulunmak hizmeti ile müvekkillerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini ve niteliğini çok önemsiyoruz.

Gizlilik Prensibi

Müvekkillerimizin gizliliğini korumak adına, sır saklama yükümlülüğümüzün sadece yasadan dolayı değil, erdemli ve saygılı bir insan olmanın getirdiği sorumluluk olarak gördüğümüz için bu bilinç ile uzman kadromuzla çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Müvekkil Memnuniyeti

Müvekkillerimizin mutluluğu, memnuniyeti gibi bizim için önemli duyguları her şeyden fazla isteyerek adaletli bir şekilde, yenilikçi ve çözüm odaklı çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve müvekkil memnuniyeti öncülüğü ile yolumuzda emin adımlarla ilerliyoruz.

Topo hukuk bürosu
Topo Hukuk Bürosu

Topo Hukuk Bürosu ‘na Nasıl Ulaşabilirim

İstanbul Şişli Mecidiyeköy semtinde bulunan Topo hukuk bürosuna toplu taşıma veya şahsi aracınızla çok kolay ulaşabilirsiniz !

Konum itibariyle merkezi lokasyonda bulunduğumuz için çağlayan adliyesine ve Trump Towers‘a 2 dakika kadar yürüme mesafesindeyiz. Gelmeden bir gün öncesi Topo Hukuk Bürosunun asistanlarından, randevu almanızı rica ederiz.

Aşağıdaki formu doldurarak bizlere sorularınızı ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

www.topohukuk.org