Neden TOPO Hukuk Bürosu İle Çalışmalısınız?

Topo Hukuk Bürosu’nun Hizmetleri

Topo Hukuk Bürosu, Serdarhan Topo tarafından 2014 yılında müvekkillerinin tüm hukuki problemlerini çözmek amacıyla İstanbul Şişli’de kurulmuştur. Serdarhan Topo öncelikle bilişim hukuku uzmanı  bir avukattır. Bununla beraber Topo Hukuk Bürosu’nun faaliyet alanlarını,

  • Gayrimenkul Hukuku
  • Ceza Hukuku
  • Boşanma ve Aile Hukuku
  • Fikri ve Sınai Haklar Hukuku
  • Şirketler Hukuku
  • Yabancılar Hukuku
  • E-ticaret Hukuku
  • Miras Hukuku oluşturmaktadır.

Topo Hukuk Bürosu oldukça geniş bir alanda müvekkillerine hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. Büromuz bu hizmeti, Türkçe ve İngilizce olarak Türk ve yabancı müvekkillerine tüm dünyada sağlamaktadır. Hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetlerinin yanında müvekkillerimizi bilgilendirmek amacıyla sitemizde hukuki konular üzerine makaleler yayınlanmaktadır.

Titiz bir çalışma sergileyip müvekkil memnuniyetini sağlamak amacıyla hizmet vermektedir. Güncel hukuku takip ederek bireylere veya kurumlara en doğru hukuki hizmeti sağlamaya çalışmaktadır. Müvekkillerine ahlak kuralları ve yasalar çerçevesinde karşılıklı güvene dayalı bir hizmet sunmaktadır. Topo Hukuk Bürosu olarak siz değerli müvekkillerimize profesyonel ve kaliteli bir hizmeti garanti ediyoruz.

Neden TOPO Hukuk Bürosu İle Çalışmalısınız?
Neden TOPO Hukuk Bürosu İle Çalışmalısınız?

Topo Hukuk Bürosu’nu Farklı Kılan Hizmet Anlayışı

Topo Hukuk Bürosu bilişim hukuku uzmanı avukat Serdarhan Topo tarafından kurulmuştur. Tecrübeli ve alanında uzman avukatlar ile birlikte çalışmalarını yürütmektedir. Kurulduğu günden bugüne en iyi hukuk bürosu olmayı amaçlamış ve bu yönde faaliyet göstermiştir.

Müvekkillerinin bütün hukuki problemlerini anlayıp bunları çözümleyebilmek ve gelecekte meydana gelebilecek sorunları önceden önleyebilmek adına çaba göstermektedir. Müvekkillerinin davalarını yakından takip eder ve onları anlık olarak bilgilendirir.  İşine aşkla bağlı olan uzman avukatları ve hukuk asistanlarıyla en yüksek kalitede bir ekibe sahiptir. Kurucu avukatı Serdarhan Topo halen özel hukuk alanında eğitimine devam etmektedir. Topo Hukuk Bürosu ekibi güncel hukuku ve yaşamsal olayları takip ederek kendini hem daim güncel tutmaktadır.

Türk ve yabancı müvekkillerine dünyanın her yerinde Türkçe ve İngilizce olarak hizmet vermektedir. Bu hizmet alanını genişletmeye çalışmakta ve yeni uygulama alanları eklemekteyiz. Profesyonel ve nitelikli bir hizmet amacıyla çalışma arkadaşlarını özenle seçmekteyiz. Büromuz yalnızca bireylere değil kurumlara da avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Topo Hukuk Bürosu’nun Değerleri

Topo Hukuk Bürosu mükemmel hizmet anlayışı ile yola çıkmış olup bunu sağlayabilmek için çalışmalar yürütmektedir. Çalışmalarında dürüstlük ve çalışkanlık değerlerini ön planda tutmaktadır. Müvekkillerinin hukuki problemlerini hızla çözmeye odaklanmış ve üretken bir iş ortaya koymaktadır. Topo Hukuk Bürosu sorumluluk bilincine sahip, genç ve dinamik bir ekip ile birlikte çalışmaktadır. Ekibimiz kendini geliştiren, her daim yenilenmeye açık inovatif kimselerden oluşmaktadır.

Birlikte kuvvetli bir işbirliği ve ekip çalışması içerisinde en iyi olmayı hedeflemektedir. Başarmak için iletişim değerinin önemini kavramış olan ekip arkadaşlarımız ve müvekkillerimizle duyarlı ve saygılı bir iletişim gerçekleştirmekteyiz. Topo Hukuk, gizlilik prensibini yalnızca zorunluluk olarak değil, ahlaki bir sorumluluk olarak görmekte ve benimsemektedir. Büromuzun kalitesini arttıracak fikirlere önem verip bunları uygulamak için çaba harcamaktayız. Büro itibarına değer vermekte ve müvekkillerimizi memnun etmek için çalışmaktayız.

Kendisini başarının ve kaliteli hizmetin adresi olarak tanımlayan Topo Hukuk Bürosu’na danışmak için iletişim sayfasına tıklayınız.

Topo Hukuk Bürosu Hakkında Diğer Bir Yazımız;

TOPO Hukuk Bürosu ‘nu Farklı Kılan Hizmet Anlayışı

Yorum yapın