TOPO Hukuk Bürosu ‘nu Farklı Kılan Hizmet Anlayışı

TOPO Hukuk Bürosu Hakkında

Topo Hukuk Bürosu 2014 yılında bilişim hukuku uzmanı avukat Serdarhan Topo tarafından kurulmuştur. Topo Hukuk Bürosu, İstanbul Şişli’de bulunmaktadır. Tecrübeli avukatları ve ekibiyle birlikte oldukça geniş bir alanda hizmet vermektedir. Bahsettiğimiz bu alanları aile ve boşanma hukuku, bilişim hukuku, ceza hukuku, gayrimenkul hukuku, fikri ve sınai haklar hukuku, şirketler hukuku ve yabancılar hukuku oluşturmaktadır.

TOPO Hukuk Bürosu'nun Faaliyet Alanları

Topo Hukuk Bürosu, Türk ve yabancı, birey ya kurum bütün müvekkillerine Türkçe veya İngilizce olarak danışmanlık hizmeti vermektedir. Topo Hukuk, büro politikasını müşteri memnuniyeti olarak belirlemiştir. Hedefleri en iyi hukuk bürosu olmaktır. Topo Hukuk Bürosu, güncelliğe, gizlilik prensibine, karşılıklı güven ilişkine önem vererek çalışmalarını yürütür. Müvekkillerinin davalarını yakından takip eder, onları anlık olarak bilgilendirir.

Topo Hukuk, alanında uzman avukatlar ve ekip arkadaşlarıyla kalitenin adresidir. %100 başarıyı hedefleyen Topo Hukuk profesyonel bir hizmeti garantilemektedir. Öncelikle büyük bir titizlik ile hukuki problemi tespit eder. Hukuki problemleri ahlak kuralları ve yasalar ışığında değerlendirip çözüm bulmaya çalışır. Ayrıca hizmetleri yalnızca mevzut problemleri çözmekle de sınırlı değildir. İyi bir avukatlık hizmetinde olması gerektiği gibi ileride ortaya çıkabilecek sorunları da öngörüp engellemeye çalışmaktadır. Topo Hukuk Bürosu yıllardır sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına çalışmalarına devam etmektedir.

TOPO Hukuk Bürosunun Vermiş Olduğu Hizmetler

Topo Hukuk Bürosu olarak, müvekkillerimize hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca Türk veya yabancı müvekkillere Türkçe ya da İngilizce olarak hizmet verebilmekteyiz. Faaliyet alanlarımız bilişim hukuku, yabancılar hukuku, e-ticaret hukuku, aile ve boşanma hukuku, gayrimenkul hukuku, miras hukuku, ceza hukuku fikri ve sınai haklar hukuku ve şirketler hukukudur.

Kurucu avukatımız Serdarhan Topo, uzman bir bilişim hukuku avukatıdır. Ayrıca siz değerli müvekkillerimizi bilgilendirmek amacıyla sitemizde makaleler de yayınlamaktayız. İşlenmesini istediğiniz konuları iletmeniz halinde sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Bununla beraber iletişim sayfasından adresimize ulaşıp büroya gelerek hukuki problemlerinizi de bizlerle paylaşabilirsiniz.

TOPO Hukuk Bürosu’nun Değerleri

Topo Hukuk Bürosu her şeyden önce mükemmel hizmet anlayışına odaklanmıştır. Bunun için uzman avukatlar ve güçlü bir ekip ile yola çıkan Topo Hukuk, bu mükemmel hizmeti sağlayabilmek için çalışmaktadır. Büromuzdaki işbirliği ve ekip çalışması bizleri pek çok hukuk bürosundan ayrı ve daha yüksek bir konuma taşıyacak çalışma aşkını sağlamaktadır. Topo Hukuk olarak çalışkanlık ve sorumluluk değerlerinin davalarımızda hızlı ve en iyi sonucu almak için ne denli önemli olduğunun bilincindeyiz. Faaliyetlerimizi yürütürken sorumluluk bilinciyle sıkı bir ekip çalışması çıkarıyoruz.

İhtiyaçlarımızı belirleyip bütçemizi ihtiyaçlarımıza göre daha iyi nasıl yönetebileceğimiz ile ilgileniyoruz. Güncellik, yenilenme, değişim kavramlarına hiç yabancı değiliz. Güncel olayları ve alanımızla ilgili güncel mevzuatı takip ederek sizlere en doğru bilgiyi aktarmak için çaba harcıyoruz. Gizlilik prensibine yalnızca zorunluluk olarak bakmayıp özel bir özen gösteriyoruz. Sizlerin güvenini kazanmak için her zaman dürüst bir çalışma yürütüyoruz. İyi bir iletişim kurma becerisi sergileyip sizleri doğru yönlendirmeye çaba gösteriyoruz. Bir avukat her zaman her şeyi bilmek zorunda değildir. Bizler bunun bilincinde olmakla birlikte kendimizi geliştirmek için her an çaba harcamaya devam ediyoruz. Vermekte olduğumuz hizmetin kalitesini artırmak için kendimizi yenilemeye ve değişken tutmaya çalışıyoruz.

TOPO Hukuk Bürosu İletişim

Topo Hukuk Bürosu İstanbul ilinde, Şişli Mecidiyeköy’de faaliyet göstermektedir. Oldukça merkezi konumdadır. Mecideyeköy Metröbüs Durağı’nın yanında bulunmaktadır, toplu taşıma ve özel aracınızla rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Siz de hukuki sorunlarını danışmak ve kaliteli bir avukatlık hizmeti almak isterseniz büromuza müracaat edebilirsiniz. Büromuz hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında faaliyet gösteriyor. Daha iyi bir hizmet için gelmeden önce aşağıda belirtilen adreslerden arayarak veya mail yoluyla randevu alabilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz, işlenmesini istediğiniz konuları mail yoluyla veya sitemizde yorum yaparak bizlere iletebilirsiniz. En kısa zamanda Topo Hukuk Bürosu asistanları sizlere dönüş yapacaktır.

İletişim Bilgileri

Mecidiyeköy Yolu Caddesi, İzmen Sitesi B 2 Blok No:2 Kat:1 D:66 Şişli/İstanbul (Mecidiyeköy Metrobüs Durağı Yanı)

Telefon: +90 212 679 32 53

E-Posta: [email protected]

Çalışma Saatleri:         

Hafta içi: 09:00-18:00

Cumartesi 09:00-18:00

 

Yorum yapın