Topo Hukuk Bürosu Tarihçesi

Topo Hukuk Bürosu Tarihçesi; Avukat Serdar Han Topo tarafından kurulmuştur. Topo Hukuk Bürosu bireysel müşterilerine ve kurumlara hukuki danışmanlık yapmaktadır. Serdar Han Topo meslek hayatına Cevizlibağ’daki büroda başlamış olup sonra kendi bürosunu açmıştır. Büroda birçok hukuk alanına hizmet verilmektedir. Konulan hedefler doğrultusunda %100 başarı sağlamaya çalışan topo hukuk bu noktada kendisini sürekli yenileyen dinamik avukatlarla hizmet vermektedir. Büroda hizmet verilen hukuk alanları şöyledir: bilişim hukuku, şirketler hukuku, boşanma ve aile hukuku, ceza hukuku, gayrimenkul hukuku.

Topo hukuk bürosu
Topo Hukuk Bürosu Tarihçesi

Topo Hukuk Bürosu Faaliyet Alanları

Genellikle insanların yardıma ihtiyaç duydukları hukuk alanlarında faaliyetlerini sürdüren Topo hukuk bürosu tarihçesi avukatları kendi alanlarında güncel davaları ve yeni çıkan yasaları takip edip müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışmaktadır. Hukuk kendi içinde birçok alana ayrılmıştır. Bizim büromuzda hizmet verilmekte olan hukuk alanlarını kısaca anlatalım. Bunlar; bilişim hukuku, şirketler hukuku, boşanma ve aile hukuku, ceza hukuku, gayrimenkul hukuku, fikri mülkiyet hukuku ve yabancılar hukukudur.  Detaylı bilgi için topo.av.tr sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. Ayrıca sitede bulunan numaradan da büroyu arayıp bilgi alabilir veyahut da randevu alabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile insanlar birçok işini internetten halletmektedirler. Topo hukuk teknolojiye ayak uydurarak hizmetinin kalitesini üst sınıflara taşımıştır. Sahip olduğu internet sitesinden avukata sor bölümü ile probleminizi profesyonel avukatlara danışabilir onların önderliğinde birtakım adımlar atabilirsiniz. Ya da yüz yüze konuşmak için randevu alabilirsiniz.

Bilişim Hukuku:

İnternette geçirilen zaman gün geçtikçe artmakta olup bu konuda bazı insanların korunmaya ihtiyacı vardır. Öyle ki sosyal medya üzerinden tehditlere maruz kalanlar, dolandırılanlar korunma altına alınması gereken insanlardır. Bu kapsamda birtakım kurallar getirilmiştir ve internette de düzen sağlanmaya çalışılmaktadır. Bilişim hukuku genel olarak internetten istemediğiniz bir içeriği kaldırmakta, online şantaj danışmanlığı ve sahte hesap kaldırma gibi konularda müşterilerine yardım etmektedir.

Şirketler Hukuku:

Şirket yönetimi, şirket sözleşmesi esaslarının belirlenmesinde ve önemli evrakların takibi ya da tahsili konusunda avukatlarımız hizmet vermektedir. Avukatlarımız bu konuda oldukça tecrübeli olup taleplerinizi yerine getirmek için ellerinden geleni yapacaktır.

Boşanma ve Aile Hukuku:

Aile içindeki olabilecek bazı uyuşmazlıkları kontrol altına almak amacı ile boşanma ve aile hukuku gibi bir hukuk alanı ortaya çıkmıştır. İki tarafın da menfaatlerini düşünerek toplum içi huzuru sağlamayı hedefler. Bu kadar önemli bir konuda topo hukuk olarak işinde başarılı ve anlayışlı bir avukat kadrosu ile karşınızdayız.

Ceza hukuku:

Suç teşkil edebilecek eylemlerde ceza hukuku devreye girmektedir. Bu konudaki hukuki danışmanlığınızı avukatlarımız tarafından sağlanacaktır. Ceza avukatı ve ağır ceza avukatı ile yerli ve yabancı tüm müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Gayrimenkul Hukuku:

İstanbul içerisindeki gayrimenkullerinizle alakalı bütün hukuki konularda genç ve dinamik avukat kadromuz ile yanınızdayız. Tapu iptal ve tescil, izaleyi şüyu, el atmanın önlenmesi ve ecrimsil yani sahibinin haberi dışında onun sahip olduğu malları kullanması gibi konularda avukatlarımız hizmet vermektedir.

Fikri Mülkiyet Hukuku:

Telif hakları olarak da anılır. Kişinin kendi fikrine ait bir eseri izni olmadan birtakım faaliyetlerde bulunanlar için oluşturulmuş bir kanundur. Kanuna aykırı durumlarda cezai yaptırımlar uygulanır. Bu alanda kendini geliştirmiş avukatlarımız hukuki problemlerinizle ilgilenir.

Yabancılar Hukuku:

Ülke vatandaşı olmadığı halde ülkede yaşayanların hak ve özgürlüklerini düzenleyen kuralların yer aldığı bir hukuk alanıdır. Dünya savaşları sonrasında bu konudaki belirli kurallar sözleşmeler imzalanarak kabul görmüştür. Dünya savaşlarından önce yabancılar konusu hakkında belli başlı kurallar yoktu ve denetim yapılmıyordu. Bu da bazı toplumsal sorunları beraberinde getiriyordu. Toplumum düzenini sağlamak için her türlü alanda yapıldığı gibi yabancılar konusunda da hukuki kurallar konuldu.

Topo Hukuk Bürosu Tarihçesi ve Kadrosu

Müvekkillerinin her türlü hukuki sorunların çözüme kavuşturulması için sıkı çalışan bir ekibimiz mevcuttur. Topo hukuk olarak edindiğimiz prensipler doğrultusunda hizmet vermeye devam etmekteyiz. Amaçladığımız hizmeti verebilmek için kadromuz kendini sürekli geliştirmekte olup günden güne daha da tecrübelenen avukatlarla yolumuza devam etmekteyiz. Avukat kadromuz güncel yasalara hâkim ve kendi uzmanlık alanlarında görünen davaları titizlikle takip etmektedir. Bu sayede bilgileri sürekli yenilenip alanlarında daha da etkin çalışmalar yürütmektedirler. Topo hukuk bürosu bünyesinde boşanma avukatı, bilişim avukatı, ceza avukatı, gayrimenkul avukatı, fikri ve sınai haklar avukatı, şirket avukatı ve yabancılar hukuku avukatı barındırmaktadır. Hukuk alanları oldukça geniş bir kapsama yayılmaktadır. Topo hukuk olarak bu geniş alanda kendinden söz ettirecek birçok alanda hizmet vermeye çalışıyoruz. Kadromuzdaki avukatlar ilgili alanlarda kendilerini geliştirmeyi sorumluluk bellemiş ve daha etkin ve verimli olmak açısından gelişimi önemsemektedirler.

Neden Topo Hukuk Bürosu

Hukuki alanda bireylerin ya da kurumların bir ya da birden fazla hukuk danışmanına ihtiyacı vardır. Bazı konular hukuk bilgisi ve tecrübesi olmadan çözülemez. Ayrıca hukuk alanında sizi savunan da ha sizin haklarınızı koruyan avukatların önderliğine ihtiyacınız vardır. Karşılaşacağınız problemleri işinde başarılı, genç ve dinamik avukatlar tarafından çözülmesini istemez misiniz? Topo hukuk sahip olduğu avukat kadrosu ile her türlü hukuk sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için hazır beklemektedir daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız topo.av.tr adresini ziyaret edip merek ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan bütün soruları sitede paylaşılan numarayı arayarak öğrenebilirsiniz. Bizi seçmeniz için başlıca özelliklerimiz şunlardır:

 • Yaratıcı çözümler bularak hukuki sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz.
 • Tecrübeli bir kadroya sahip olduğumuz için müvekkillerimizle ilişkimiz uzun soluklu ve müvekkil lehinde sonuçlar elde ediyoruz. İletişimimizi güçlendirmek adına güven esaslı iş ilişkileri kurmayı kendimize ilke ediniyoruz ve bu yöndeki çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
 • Müvekkilimize sunduğumuz hizmetin kalitesini ve niteliğini önemsiyor ve adaletin yerini bulmasında katkıda bulunuyoruz.
 • Gizli kalması gereken konuların sadece yasal hükümlülük gereği değil iş ahlakı bakımından da yapmamız gereken bir sorumluluk olarak görüyoruz.
 • Olabildiğince hızlı sonuçlar almaya çalışıp hukuki sorunlarınızın normal hayatınızı etkilememesi için çaba sarf ediyoruz.
 • Yaptığımız işlerde müvekkil memnuniyetini en üst seviyelerde tutmaya çalışıp bunu bir iş prensibi olarak kabul ediyoruz.

 Topo Hukuk Bürosunda İşe Başlamak

Topo hukuk bürosu tarihçesi, topo hukuk edindiği prensiplere ve hedeflediği başarıya ulaşmak için avukat kadrosunda görmek istedikleri iş arkadaşlarını özenle seçmektedir. İşe başvurmak için topo.av.tr sitesindeki iş başvuru formunu doldurmaları ya da [email protected] adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz. Özgeçmişiniz bizimle sizin arasında bir sır olarak kalacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır. İş başvurusunda bulunacak olan arkadaşlarımızdan beklediğimiz bazı özellikler şunlardır:

 • Hatırı sayılır bir hukuk fakültesinden mezun,
 • En az 3 yıllık iş tecrübesine sahip,
 • Dilekçe yazmada başarılı ve takip yeteneği olan,
 • Gerek bireysel gerek de takım çalışmasında rolünün ve sorumluluğunun bilincinde olabilecek,
 • Yaratıcı fikirleri ve problemleri çözme konusunda pratik olan,
 • İletişimi gerek sözlü gerek de yazılı olarak kuvvetli olan,
 • Kendini geliştirmek için azimli olan,

Avukat arkadaşlarımızın ücreti performansına göre belirlenir. Gösterdiği başarılar ve gayreti ücret belirlenirken etkin rol oynar. Ortaklık kademesine terfi olabilmek için bütün ekip arkadaşlarımız eşit imkanlara sahiptir. Bunun için tek ayrıcalık işinde başarılı ve azimli olmasıdır.

Bu makalemizde Topo hukuk bürosu tarihçesi hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

“Topo Hukuk Bürosu Tarihçesi” üzerine bir yorum

Yorum yapın