Topo Hukuk Bürosu’nun Misyonu

Topo Hukuk Bürosu’nun misyonu müşterilerinin her türlü hukuki problemlerini anlayıp bu problemlere çözüm yaratmaktır. Büromuz her zaman kendini geliştiren, güncel konular hakkında bilgi ve fikir sahibi olan, müvekkillerinin memnuniyetini ön planda tutan profesyonel, genç ve tecrübeli bir ekibe sahiptir. Önceliğimiz ahlak kuralları ve yasalar çerçevesinde sorunlarınızı çözüme kavuşturmak ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu anlamda yalnızca mevcut sorunları değil, ileride oluşabilecek sorunları da öngörmek ve engellemek adına çaba harcarız.

Topo Hukuk Bürosu ekibimiz nitelikli ve profesyonel hizmet vermek adına yola çıkmış, gizlilik ilkesini benimsemiş, karşılıklı güven çerçevesinde faaliyetlerini yürütmekte ve her geçen gün kendini daha da geliştirmektedir. Topo Hukuk Bürosu, Türkçe ve İngilizce hizmet vermektedir. Misyonumuz siz müşterilerimizi hukuki alanda bilgilendirmek, destek vermek ve en iyi avukatlık hizmetini sunmaktır. Bu bağlamda siz değerli müşterilerimizin sorunlarına en kısa zamanda %100 çözüm bulmak amacıyla çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.

Topo Hukuk Bürosu’nun Vizyonu

Topo Hukuk Bürosu olarak vizyonumuz en iyi hukuk bürosu olmaktır. Yalnızca Türkiye değil, dünyada da tanınmak, bilinmek ve en iyi olmak amacıyla yola çıkmış olan Topo Hukuk Bürosu her davada %100 başarı sağlamak için kendini işine adamış bir ekipten oluşur. En başta ahlaklı ve doğru bir danışma sağlayarak müşteri memnuniyeti için çaba harcar, karşılıklı güven ve avukat-müvekkil gizliliği çerçevesinde işlerimizi yürütürüz.

Topo Hukuk Bürosu’nun Faaliyet Alanları

Avukat Serdarhan Topo tarafından kurulmuş olan Topo Hukuk Bürosu şu alanlarda hukuki danışmanlık hizmeti verir:

Şirketler Hukuku

Şirketler hukuku, ticaret hukukunun bir alt dalıdır. Şirketlerin kuruluşu, idaresi, tasfiyesi, sona ermeleri gibi konuları inceler. Ticaret Kanunu’nda anonim, kolektif, komandit, limited, kooperatif olmak üzere 5 tip şirket öngörülmüştür. Büromuz kurmuş olduğunuz şirketle ilgili ortaya çıkan veya çıkması muhtemel sorunları anlamak ve çözüme kavuşturmak amacıyla faaliyet yürütür. Bu amaçla şirket yönetimi ile ilgili problemleri bilmek ve çözmek, ilgili davaları yönetmek, şirketinizin esas sözleşmesini oluşturmak veya bu sözleşmede değişikliğe gitmek, şirket idaresinin ilgili yasalara uygun yapılmasını sağlamak için Topo Hukuk Bürosu‘nun iletişim sayfasından ulaşabilir, danışmak için randevu alabilirsiniz.

Gayrimenkul Hukuku

Gayrimenkul hukuku‘nun konusunu taşınmazlar oluşturur. Taşınmazlar hukuki uyuşmazlıkların büyük bir kısmını oluşturmaktadır ve bu sebeple uyuşmazlıkların çözümü noktasında alanında uzman bir avukata başvurulması gerekmektedir. Gayrimenkul hukukunda uzman avukatlar taşınmazların yapımı, devri, tapu işlemleri vb. konularla ilgili hukuki destek sağlamaktadırlar.

Miras Hukuku

Medeni Kanun’da düzenlenmiş olan miras hukuku, ölmüş veya gaipliğine karar verilmiş olan gerçek kişinin haklarının ve borçlarının, mal varlığının kime/kimlere verileceğini, ne oranda paylaştırılacağını düzenler. Ayrıca kişinin hayatta olduğu sürede sahip olduğu her hakkın mirasa konu olmayacağı gibi mirasçılar, ölüm ya da gaiplik halinde kişinin mevcut mal varlığının yanında borçlarından da sorumlu olacaktır. Miras bırakanın mal varlığı ölüm ya da gaipliğe karar verilmesinden sonra kendiliğinden mirasçılara geçecektir ancak bu konuda çıkan uyuşmazlıklar hakkında miras alanında uzman avukatlara danışılması ve avukat ile birlikte bir yol haritası çizilmesini tavsiye ederiz.

Aile ve Boşanma Hukuku

Yine medeni hukukun alanına giren aile ve boşanma hukuku’nun konusunu nişanlanma, nişanlanmanın bozulması, evlenme, mal rejimleri, boşanma, nafaka, evlat edinme, tanıma, velayet ve vesayet, danışmanlık oluşturur. Topo Hukuk Bürosu, aile içi problem ve boşanma gibi konuları hızla, kesin olarak çözmeye odaklı hizmet vermektedir.

Ceza Hukuku

Ceza hukuku her daim toplum düzenini sağlamak adına bir çözüm olmuştur. Ceza Kanunumuz suçları ve bunlara uygulanacak cezaları düzenlemiştir. Kamu hukukunun bir dalı olan ceza hukuku suçun işlendiği zaman kanunda öngörülmüş olan cezayla sınırlı tutulmuş, işlenen suçun varlığını bilmemek mazeret sayılmamıştır. Adaleti sağlamaya emek vermiş olan Topo Hukuk Bürosu bu alanda mevcut olan sorunlarınızı çözmek için hizmet vermektedir.

Fikri ve Sınai Haklar Hukuku

Fikri haklar telif haklarını, sınai haklar ise patent, marka, endüstriyel tasarım gibi hakları kapsamaktadır. Bu haklara ait açıklamalar bir başka yazımızın konusu olmakla birlikte ilgili konular ile ilgili danışma görüşü almak ve hukuki uyuşmazlıklarınızın çözümü ( patent başvurusu nasıl yapabilirim, telif haklarımı nasıl alabilirim, kendi ürünüm çalındı ne yapabilirim vb. ) için iletişim sayfasından Topo Hukuk Bürosu’na ulaşabilir bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bilişim Hukuku

Teknolojik alanda hızla gerçekleşen değişim ve ilerlemeler beraberinde öngörülmesi ve önlenmesi gereken bazı sorunları da beraberinde getirmiştir. İşte bilişim hukuku, bilişim suçlarını önlemek amacıyla zamanla ortaya çıkmış yeni bir hukuk dalıdır. Bilişim suçları, bilgisayar vb. teknolojik aletleri ve ağları kullanarak işlenen hırsızlık, dolandırıcılık gibi Ceza Kanunu’nu ihlal eden suçlardır. Topo Hukuk Bürosu’nun kurucu avukatı Serdarhan Topo‘nun da uzmanlık alanı olan bilişim hukuku çerçevesinde merak ettiklerinizi bize danışabilir, görüş alabilirsiniz.

Yabancılar Hukuku

Bilindiği üzere herkes, bulunduğu ülkenin hukukuna tabiidir. Bulunduğu ülkenin vatandaşı olmaması dolayısıyla birtakım haklardan mahrum kalan yabancıların haklarını gözetmek için Yabancılar Hukuku vardır. Gerçek kişiler de tüzel kişiler de yabancı olabilmektedirler. Yabancı; mülteci, muhacir, herhangi bir devletin vatandaşı olmayan ve bulunduğu ülkeden farklı bir ülkenin vatandaşı olan kimsedir. Yabancılara uygulanan hukuk için önemli olan en başta eşitlik ilkesidir. Vatandaşlara ve yabancılara eşit temel hak ve hürriyetler tanınmalıdır.

Topo Hukuk Bürosu ‘nun Misyonel Farkları Nelerdir?

Topo Hukuk Bürosu, geniş bir hukuki alanda Türkçe ve İngilizce olarak hizmet vermektedir. Ekibimiz her daim kendini geliştiren, güncel konuları takip eden ve araştıran, alanında uzman tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Başarılı ve etkili iletişim kurmaya özen gösteren ekibimiz işbirliği içerisinde çalışmalarını yürütür.

Hukuki problemlerinizi çözmek için her daim hazır bulunan Topo Hukuk Bürosu, kapsamında uzman avukatlarımıza danışmak isterseniz iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Topo Hukuk Bürosu İletişim

Avukat Serdarhan Topo önderliğinde kurulmuş olan Topo Hukuk Bürosu, İstanbul Şişli Mecidiyeköy’de toplu taşıma ile rahatlıkla ulaşılabilecek oldukça merkezi bir yerde konumlanmıştır. Topo Hukuk Bürosu konum itibariyle Mecidiyeköy Metrobüs Durağı’nın yanında Çağlayan Adliyesi’ne ve Trump Towers’a yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Daha iyi bir hizmet almak için gelmeden önce arayarak randevu almanızı tavsiye ederiz. Topo Hukuk Bürosuna gelmeden sorularınıza cevap almak veya işlenmesini istediğiniz/merak ettiğiniz konular hakkında görüş bildirmek isterseniz, aşağıda belirtmiş olduğumuz adreslerden telefon veya mail ile ulaştığınız takdirde en kısa zamanda alanında uzman olan Topo Hukuk Bürosu‘nun asistanlarımız tarafından dönüş yapacaklardır.

Topo Hukuk Bürosu, hafta içi 09:00-19:00, cumartesi günleri 09:00-19:00 saatleri arasında faaliyet göstermektedir.

Topo Hukuk Bürosu İletişim Bilgileri:

Mecidiyeköy yolu caddesi, İzmen Sitesi B 2 Blok No:2 Kat:1 D:66 Şişli/İstanbul (Mecidiyeköy Metrobüs Durağı Yanı)

Telefon: +90 212 679 32 53

E-Posta: [email protected]

Yukarıda ki iletişim yollarını kullanarak, Topo Hukuk Bürosuna ve Serdarhan Topo‘ya Ulaşabilirsiniz.

İletişim Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız.

“Topo Hukuk Bürosu’nun Misyonu” üzerine bir yorum

Yorum yapın